TLUMIČE PRO MALORÁŽKY

Tlumič hluku GIS RSR22RF je zkonstruován pro ráže .22 short, .22 Long Rifle, 22WMR a 22 Hornet. 

Jeho nízká hmotnost a malé rozměry jsou ideální pro použití na sportovních a loveckých zbraních. 

Tlumiče hluku se při střelbě municí s okrajovým zápalem a olověnou střelou velmi rychle zanáší zplodinami výstřelu a olovem. RSR22RF je proto plně rozebíratelný za použití univerzálního klíče/čistícího nástroje, který je součástí příslušenství tlumiče. Plná rozebíratelnost umožňuje nejen snadnou údržbu, ale i možnost výměny poškozených, nebo opotřebovaných dílů a také výměnu zadní upínací části za jinou, s odlišným rozměrem závitu. Díky tomu je možné bez problému používat jeden tlumič na několika zbraních s různými rozměry závitů na ústí hlavně. 

Všechny jeho součásti jsou vyrobeny z kvalitního duralu a jejich povrch je pro zvýšení životnosti chráněn tvrdým eloxováním. Použití tlumiče PSR22RF nemá negativní vliv na přesnost střelby a výrazně snižuje úroveň hluku střelby, zejména při použití subsonické munice. 

Je vhodný pro použití na puškách i pistolích a díky svému malému průměru je zpravidla možné používat zbraně i se standardní výškou mířidel. 

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Karabinový malorážkový tlumič G.I.S. CSR22

Ráže: .22 LR, .22 SHORT, .22 WMR, etc.

Malorážkový tlumič G.I.S. RSR22RF

Ráže: .22 LR, .22 SHORT, .22 WMR, etc.
Přehrát video

TLUMIČE G.I.S.

Jsme český výrobce tlumičů hluku ke zbraním. V našem sortimentu naleznete tlumiče ke všem běžným druhům zbraní, od malorážek, přes pistole, samonabíjecí karabiny, samopaly, PDW, až k samonabíjecím a opakovacím puškám.

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE