Výhody tlumičů G.I.S.

Jsme hrdí na fakt že naše tlumiče byly vyvinuty a jsou ze 100% vyráběny v České republice.

Model  GIS CSR9 Compact je již dokonce zaveden ve výzbroji  Armády České republiky. Při  vývoji našich produktů jsme zohlednili specifické podmínky a potřeby našich střelců. Naše výrobky jsou výsledkem více než čtyř let konstrukčních prácí a intenzivního zkoušení.

Pro dokonalou funkci  systému je nutný soulad všech jeho součástí. Proto velmi intenzivně spolupracujeme s českými  výrobci zbraní a nábojů na vzájemném sladění  našich produktů.

Tlumiče jsou vyráběny z kvalitních materiálů na přesných počítači řízených obráběcích centrech s minimálními tolerancemi pro dosažení  skvělé funkce a dlouhé životnosti.

Základními materiály použitými v konstrukci tlumiče jsou, titan, speciální hliníková slitina, nerezová ocel a tepelně zušlechtěná ocel.  Použití jednotlivých materiálů se u konečného produktu může zásadně lišit. Hlavním kriteriem jsou požadavky zákazníka na hmotnost, životnost a cenu konečného produktu.

Jsme schopni pružně reagovat na potřeby našich zákazníků a zajišťujeme rychlý záruční i pozáruční servis našich výrobků. Nabízíme možnost nezávazného vyzkoušení všech našich produktů a zaškolení v jejich používání a údržbě. Tyto služby jsou zajišťovány prostřednictvím našich osvědčených smluvních partnerů v Čechách i na Moravě.

Naši zákazníci si mohou vybrat produkt podle jejich potřeb. Záleží jen na nich zda upřednostní  kompaktní rozměry, maximální  úroveň utlumení, nebo nízkou hmotnost.

Tlumiče hluku se při jejich používání velmi rychle zanáší zplodinami hoření a nespálenými zbytky střeliviny. Tlumiče GIS určené pro náboje s okrajovým zápalem 22LR, 22Short, 22WMR a pro pistolové střelivo 7,65 mm a 9 mm jsou proto zkonstruovány jako rozebíratelné. Tato vlastnost umožňuje v prvé řadě dokonalé vyčištění tlumiče po střelbě které je zásadní pro zachování jeho maximální účinnosti. Velmi jednoduchá je také výměna jednotlivých součástí tlumiče. Nejedná se přitom pouze o možnost výměny poškozených, nebo opotřebovaných dílů tlumiče, ale o možnost snadného upgradu na kvalitativně vyšší verzi tlumiče bez zbytečných finančních nákladů a administrativní zátěže spojené s nákupem nových tlumičů.

Tlumiče pro puškové ráže jsou z důvodu bezpečnosti vyráběny jako nerozebíratelné, nicméně je možné je čistit chemickou cestou.

Pistolový tlumič G.I.S. PSR9 Compact