TLUMIČE PRO PISTOLE

Tlumiče hluku G.I.S. řady PSR jsou určeny pro samonabíjecí pistole a jsou vlajkovou lodí našeho portfolia. 

Naše pistolové tlumiče používají kombinaci několika materiálů (slitina titanu, speciální hliníková slitina, speciální nerezová ocel a pevnostní zušlechtěná ocel) tak, abychom dosáhli maximální účinnosti, dlouhé životnosti a nízké hmotnosti za rozumnou cenu. Ocelové součásti tlumičů jsou pro zvýšení mechanické a antikorozní odolnosti nitridovány. Ze stejného důvodu je povrch dílů z hliníkové slitiny tvrdě eloxován. 

Pistolové tlumiče G.I.S. řady PSR obsahují impulzní zařízení, které zajišťuje spolehlivou funkci s tlumičem u zbraní, jejichž závěrový mechanizmus je uzamčený vykývnutím, nebo rotací hlavně. 

Tyto tlumiče jsou pro snadnou údržbu konstruovány a vyráběny jako plně rozebíratelné. 

Tlumiče hluku GIS PSR jsou vyráběny ve dvou verzích STANDARD a COMPACT. COMPACT byl vyvinut na základě požadavků Armády České republiky. Má nižší hmotnost a menší celkovou délku než verze STANDARD. Verze STANDARD je zhruba o 3 dB účinnější. 

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE

Malorážkový tlumič G.I.S. RSR22RF

Ráže: .22 LR, .22 SHORT, .22 WMR, etc.
Přehrát video

TLUMIČE G.I.S.

Jsme český výrobce tlumičů hluku ke zbraním. V našem sortimentu naleznete tlumiče ke všem běžným druhům zbraní, od malorážek, přes pistole, samonabíjecí karabiny, samopaly, PDW, až k samonabíjecím a opakovacím puškám.

VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE