Karabinový malorážkový tlumič G.I.S. CSR22

Doporučená maloobchodní cena:

6.200 Kč

Tlumič hluku GIS CSR22 je zkonstruován především pro.22 LR variantu oblíbené samonabíjecí karabiny CZ SCORPION EVO 3 S1 .22LR. 

Jedná se o nejvýkonnější tlumič pro okrajový zápal z naší produkce.. 

Tlumiče hluku se při střelbě municí s okrajovým zápalem a olověnou střelou velmi rychle zanáší zplodinami výstřelu a olovem. CSR22 je proto rozebíratelný za použití univerzálního klíče/čistícího nástroje, který je součástí příslušenství tlumiče. Plná rozebíratelnost umožňuje nejen snadnou údržbu, ale i možnost výměny poškozených, nebo opotřebovaných dílů a také výměnu zadní upínací části za jinou, s odlišným rozměrem závitu. Díky tomu je možné bez problému používat jeden tlumič na několika zbraních s různými rozměry závitů na ústí hlavně. 

Všechny jeho součásti jsou vyrobeny z kvalitního duralu a jejich povrch je pro zvýšení životnosti chráněn tvrdým eloxováním. 

Použití tlumiče CSR22 nemá negativní vliv na přesnost střelby a výrazně snižuje úroveň hluku střelby, zejména při použití subsonické munice. 

Je vhodný pro použití na puškách i pistolích a díky svému malému průměru je zpravidla možné používat zbraně i se standardní výškou mířidel. 

Standardními rozměry závitů, se kterými jsou tlumiče hluku CSR22 vyráběny jsou 1/2″-28, M12X0,75, M13x1  a M13,5X1 LH, ostatní podle požadavků zákazníka. 

Další produkty v této kategorii:

SPUSTILI JSME NOVÝ E-SHOP