Malorážkový tlumič G.I.S. RSR22RF

Doporučená maloobchodní cena:

5.123 Kč

Tlumič hluku GIS RSR22RF je zkonstruován pro ráže .22 short, .22 Long Rifle, 22WMR a 22 Hornet. 

Jeho nízká hmotnost a malé rozměry jsou ideální pro použití na sportovních a loveckých zbraních. 

Tlumiče hluku se při střelbě municí s okrajovým zápalem a olověnou střelou velmi rychle zanáší zplodinami výstřelu a olovem. RSR22RF je proto plně rozebíratelný za použití univerzálního klíče/čistícího nástroje, který je součástí příslušenství tlumiče. Plná rozebíratelnost umožňuje nejen snadnou údržbu, ale i možnost výměny poškozených, nebo opotřebovaných dílů a také výměnu zadní upínací části za jinou, s odlišným rozměrem závitu. Díky tomu je možné bez problému používat jeden tlumič na několika zbraních s různými rozměry závitů na ústí hlavně. 

Všechny jeho součásti jsou vyrobeny z kvalitního duralu a jejich povrch je pro zvýšení životnosti chráněn tvrdým eloxováním. 

Použití tlumiče PSR22RF nemá negativní vliv na přesnost střelby a výrazně snižuje úroveň hluku střelby, zejména při použití subsonické munice. 

Je vhodný pro použití na puškách i pistolích a díky svému malému průměru je zpravidla možné používat zbraně i se standardní výškou mířidel. 

Standardními rozměry závitů, se kterými jsou tlumiče hluku PSR22 RF vyráběny jsou 1/2“-28, 1/2“-20, M9x0,75 ostatní podle požadavků zákazníka. 

Rozborka a čistění tlumiče PSR22RF

Další produkty v této kategorii:

SPUSTILI JSME NOVÝ E-SHOP